II Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2017

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 13, marzec 2017 Poprawiono: poniedziałek, 13, marzec 2017 Opublikowano Andrzej
1. Przyjmijmy zaproszenie Jezusa na wielkopostną Górę Przemienienia, tylko z Nim będziemy w stanie odmienić swoje życie.

2. Spotkanie Dzieła Biblijnego JP II we środę po mszy św. wieczorowej w kaplicy MB Kodeńskiej.

3. We czwartek po mszy wieczorowej adoracja.

4. W przyszłą niedzielę 19.03. spotkanie Duszpasterstwa Prawników przy ul. Kościuszki 10 o godz. 17.00.

5. Zapraszamy na katechezy przed chrzcielne po Mszy św. o 10.15 oraz na konferencje dla narzeczonych po mszy św. o 11.45.

6. Rekolekcje rozpoczniemy w V NWP 2 kwietnia.

7. II niedziela Wielkiego Postu, zwana „Ad gentes” w Kościele polskim jest dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. W tym roku hasłem Dnia są słowa "Gdzie misjonarze - tam nadzieja". - Tam, gdzie docierają misjonarze, odradza się i umacnia nadzieja. Są oni "dobrzy, jak chleb", dzieląc się tym, co posiadają - napisał w komunikacie z tej okazji bp Jerzy Mazur, przewodniczący Komisji KEP ds. Misji. Po mszy św. można złożyć ofiary do puszek na ten cel.

8. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiary na ogrzewanie kościoła.

9. Zespół Caritas zachęca do nabywania Baranków Paschalnych. W ten sposób pomagamy kościołowi w działalności dobroczynnej i spełniamy powinność wielkopolskiej jałmużny.
Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and PrestashopCopyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review