III Niedziela Wielkanocna 30.04.2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nadrzędna kategoria: ROOT
Utworzono: niedziela, 30 kwiecień 2017 Poprawiono: niedziela, 30 kwiecień 2017 Opublikowano Andrzej
1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny pod hasłem: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu”. Jest to również I Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Lekturą jest List św. Pawła do Galatów. Po błogosławieństwie można podejść i przyjąć jako Słowo Życia fragment tego Listu z odpowiednim Psalmem, który trzeba odszukać swojej Biblii. Zapraszamy też na czwartkową adoracje Eucharystyczną połączoną z rozważaniami tego Listu, w piątek po mszy św. będzie nabożeństwo „Drogi Światła”.

2. Od jutra nabożeństwo majowe o 17.30.

3. Uroczystość MB Królowej Polski 3 maja msze św. 7;9;10.15 i 18.00. Od 11.30 rozpoczną się uroczystości patriotyczne na placu przy popiersiu Kościuszki.

4. I piątek i I sobota miesiąca jak zwykle.

5. W sobotę po mszy św. i nabożeństwie I soboty spotkanie Zespołu Synodalnego i Kółek Żywego Różańca w naszej Parafii. Wysłuchamy katechezy: „Miejsca kultu maryjnego w diecezji siedleckiej. Dziedzictwo, które jest zobowiązaniem dla przyszłości.”

6. W piątek rozpoczyna się X Jarmark św. Stanisława jak zwykle wieloma atrakcjami kulturalno-handlowymi. W niedziele na zakończenie o 10.15 Msza św. intencji Miasta, jego włodarzy i Parafii. Po mszy św. procesja, prosimy się przygotować.

7. Odpust w przyszły poniedziałek z udziałem ks. Biskupa i bierzmowanie młodzieży.
Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review