VI Niedziela Wielkanocna 21.05.2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nadrzędna kategoria: ROOT
Utworzono: wtorek, 23 maj 2017 Poprawiono: wtorek, 23 maj 2017 Opublikowano Andrzej
1. Przed trzema laty bp Kazimierz Gurda dokonał ingresu do Katedry siedleckiej. Ks. Biskupowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w posłudze pasterskiej.

2. Ks. Biskup w komunikacie pisze; „Sanktuarium Błogosławionych Męczenników w Pratulinie stanowi w naszej Diecezji miejsce szczególne. To tutaj Unici Podlascy okazali niezwykłe męstwo wyznawanej wiary i wierności Kościołowi. Dali tego wyraz nie tylko mężczyźni, ale również kobiety, które z wielką miłością i odwagą współuczestniczyły w ich ofierze. Takich kobiet potrzebujemy również w dzisiejszych czasach.
Dlatego pragnę zaprosić wszystkie kobiety na II Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina. Odbędzie się ona w niedzielę, 28 maja br., pod hasłem: „Kobieta z pasją”.
Wyjazd w przyszła niedzielę o 7.30. Zapisy w zakrystii.

3. Spotkanie przedpielgrzymkowe grupy III pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę 28 maja, po Mszy Świętej o godz. 16.00 w par. Ducha Świętego.

4. Przyszła niedziela jest uroczystością Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Od piątku rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego.
Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review