Wniebowstąpienie Pana Jezusa 28.V.2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nadrzędna kategoria: ROOT
Utworzono: poniedziałek, 29 maj 2017 Poprawiono: poniedziałek, 29 maj 2017 Opublikowano Andrzej
1. Wstępujący do nieba Jezus pozostawia nam obietnicę Ducha Św. Umiejmy na otwierać na Jego dary. Wspierajmy młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania i módlmy się za naszą Ojczyznę, aby Duch św. odnowił oblicze tej ziemi i naszych serc.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa jak zwykle. W czwartek adoracja po mszy św. wieczorowej prowadzona przez Odnowę w Duchu świętym. W piątek msze św. o 7;16; i 18.00.Wyjazdy do chorych od 8.00. I sobota o 8.30 rozpocznie się modlitwą różańcową.

3. Od czwartku o 17.30 rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca PJ.

4. Módlmy się też w intencji naszych dzieci I komunijnych, które za dwa tygodnie 11.VI o 10.00 w pełny sposób będą uczestniczyły w Eucharystii, aby dobrze przeżyły tę uroczystość. Egzamin we wtorek o 17.00 w kaplicy MB Kodeńskiej.

5. W sobotę w ramach profilaktyki zdrowotnej bezpłatne badania w różnych ZOZ (na plakacie.)

6. W przyszłą niedzielę bp Piotr mszą św. o 11.30 w Katedrze rozpocznie się Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Znajdź czas dla rodziny” oraz finał akcji Kilometry Dobra. Piknik przy Amfiteatrze. Organizatorzy proszą o białe stroje.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w wigilię uroczystości w parafii Ducha Św. o 19.00 pod przewodnictwem bpa Kazimierza czuwanie modlitewne ruchów i wspólnot kościelnych. W poniedziałek po Zesłaniu Ducha Św. rozpoczniemy 40 godzinne nabożeństwo.

8. Niedziela 4.VI. jest Świętem Dziękczynienia i Zawierzenia Opatrzności Bożej. Po mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności w Warszawie.
Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review