XX Niedziela Zwykła 20.08.2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nadrzędna kategoria: ROOT
Utworzono: poniedziałek, 21 sierpień 2017 Poprawiono: poniedziałek, 21 sierpień 2017 Opublikowano Andrzej

1. W sobotę uroczystość MB Częstochowskiej. Msze św. o 7.00; 9.00 i 18.00.

2. W tym tygodniu rozpoczyna się Hosanna Festiwal. W piątek od 18.00 w par. św. Teresy Eucharystia i Wieczór Chwały. Sobota 16.00 w Sali CKiS przy ul. Bpa Świrskiego przegląd konkursowy. W niedzielę w Katedrze o 10.00 będą modlili się uczestnicy festiwalu. Od 15.00 w amfiteatrze przegląd zespołów pielgrzymkowych i koncert laureatów.

3. W Leśnej Podl. w sobotę pielgrzymka Rodzin Różańcowych. W zakrystii zapisujemy na wspólny wyjazd o 8.00 z parkingu przy Kościele.

4. Za tydzień w niedzielę od godz. 9.00 będzie w mieście „Bieg Jacka”. Dlatego prosimy o wcześniejsze wybieranie się do kościoła, bowiem ulice wokół naszego kościoła będą zamknięte dla pojazdów.

5. W przyszłą niedzielę Krucjata Różańcowa w intencji Ojczyzny po mszy św. w Katedrze o 16.00.

6. W przyszłą niedzielę prosimy o wsparcie akcji Caritas dla poszkodowanych w czasie burzy. Ks. Biskup pisze w komunikacie:
W ostatnich dniach wszyscy jesteśmy świadkami tragedii wielu osób, które ucierpiały wskutek nawałnic, jakie przeszły przez naszą Ojczyznę w dniu 11 sierpnia br. Śmierć kilku osób oraz ogromna rzesza poszkodowanych, którzy ucierpieli i ponieśli dotkliwe szkody materialne, skłania nas przede wszystkim do modlitwy w ich intencji, ale także do okazania naszej solidarności i przyjścia z konkretną pomocą. Dlatego, włączając się w akcję prowadzoną przez Caritas Polska, proszę, aby we wszystkich parafiach Diecezji Siedleckiej została przeprowadzona w niedzielę – 27 sierpnia br. – zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serc i otwarcie na dramat ludzkiego cierpienia.

Bp Kazimierz Gurda.
Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review