XXXI Niedziela Zwykła 05.11.2017

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 06, listopad 2017 Poprawiono: poniedziałek, 06, listopad 2017 Opublikowano Andrzej
1. W sobotę 11.XI dziękujemy Bogu za odzyskaną przez Polskę niepodległość. Pomimo głębokiego podziału społeczeństwa umiejmy pomiędzy sobą budować mosty jedności i w ten sposób pokazywać patriotyzm- miłość do Ojczyzny. Zachęcamy do udziału w uroczystościach niepodległościowych organizowanych przez władze miasta.
Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10.00 w kościele p.w. św. Józefa celebracją Eucharystii, której przewodniczył będzie Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda. Następnie, bezpośrednio po Mszy św. ok. godz. 11.15 odbędzie się przemarsz w asyście Orkiestry Wojskowej na Plac Wolności, gdzie odbędą się uroczystości centralne z udziałem władz państwowych i samorządowych.
W naszej parafii msze św. o 7.00 i 18.00.

2. We wtorek o18.30 spotykamy się z rodzicami dzieci kl. III, które przygotowują się do I Komunii św.

3. 12 listopada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku hasło „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Ofiary składać będziemy do puszek.

4. Apel Policji o zachowaniu się w razie „oszustwa na wnuczka”.

5. Zapraszamy na modlitwę wypominkową w listopadzie o 17.15 –różaniec.
Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and PrestashopCopyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review