XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nadrzędna kategoria: ROOT
Utworzono: wtorek, 14 listopad 2017 Poprawiono: wtorek, 14 listopad 2017 Opublikowano Andrzej
1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym .W tym roku solidaryzujemy się chrześcijanami w na Bliskim Wschodzie. W tym roku zachęcamy do wysyłania SMS-a 72405 Ratuje. Kartki na stoliku z prasą i na tablicy ogłoszeń. Po mszy świętej prosimy o wsparcie naszych braci ofiarami do puszek

2. We wtorek spotkanie Dzieła Biblijnego JP II po mszy św. wieczorowej.

3. We czwartek 16.XI Fundacja Gazety Podlaskiej im. prof. Tadeusza Kłopotowskiego oraz MOK w ciągu obchodów 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości zapraszają na tematyczny wykład i uroczystość wręczenia odznaczeń dla działaczy niepodległościowych w Białej Sali. Rozpocznie się to o 16.00 mszą św. w naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy.

4. Od I niedzieli adwentu 3.XII. katechezy dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. o 10.15.

5. Spotkanie listopadowe Duszpasterstwa Prawników odbędzie się w niedzielę 19 listopada br. w kaplicy Domu Księży przy ul. Kościuszki 10 w Siedlcach. Początek spotkania o godz. 17.00 - celebracja Eucharystii. Szczególnym akcentem tego spotkania będzie modlitwa za śp. zmarłych Prawników.

6. W przyszłą niedzielę przybędzie do nas ks. Andrzej Kania proboszcz z Dęblina, następca śp. Ks. Jana Romaniuka. Obaj pracowali w naszej parafii, zechciejmy wesprzeć dzieło budowy tamtejszego kościoła.

7. Pan Kościelny nie będzie roznosił opłatków ze względu na rekonwalescencję po poważnej chorobie. Poświęcenie opłatków będzie w kościele i tutaj będziemy je nabywać na Wigilię. Pragnę podziękować tym Paniom, które pomagają Siostrze Jadwidze, naszej zakrystiance w utrzymaniu porządku w świątyni.
Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review